Rejestracja Spółki Nowy Dwór Gdański

 

zalozenie rejestracja spolki nowy dwor gdanski
zakladanie-spolki

Rejestracja Spółki Nowy Dwór Gdański

Naszą podstawową działalnością jest rejestrowanie spółek. Zajmujemy się zakładaniem wszystkich możliwych rodzajów spółek w Polsce, a ponadto spółek zagranicznych, oddziałów przedsiębiorstw zagranicznych, stowarzyszeń oraz fundacji.

Naszym Klientom oferujemy:

• konsultację prawną,
• pomoc w tworzeniu umowy spółki,
• kompleksową rejestrację spółki,
• rejestrację spółki w KRS,
• rejestrację spółki w pozostałych urzędach,
• pełną i uproszczoną księgowość,

Rejestracja spółki z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim zajmuje (sam proces) około godziny czasu. Umawiamy spotkanie w dowolnym wskazanym przez Państwa miejscu lub w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy mobilni i elastyczni czasowo.

Po więcej informacji w sprawie założenia spółki w Nowym Dworze Gdańskim prosimy dzwonić pod numer 663 326 921 lub pisać na adres e-mail: kontakt@zakladamy-spolki.pl

Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelne doradztwo podatkowe.

Zarejestrowanym podmiotom oferujemy także stałą obsługę pełnej lub uproszczonej księgowości. Od wielu lat prowadzimy księgowość wielu spółek oraz działalności gospodarczych, jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa kompleksowo.

 

Telefony odbieramy od godziny 8.00 rano do 18.00 każdego dnia tygodnia - oprócz niedzieli. Jeśli, jest niedziela albo jest wcześniejsza/późniejsza godzina, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Oddzwonimy lub odpiszemy w godzinach pracy.

Spółki handlowe cieszą się rosnącą popularnością jako formy prowadzenia działalności gospodarczej. Podlegają one obowiązkowi rejestracji w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (popularnie zwanym KRS). W praktyce życia gospodarczego dopiero od dnia rejestracji w KRS możliwe jest podjęcie działalności.

 

Korzystając z naszych usług minimalizują Państwo czas potrzebny do założenia własnej spółki.


Dodatkową korzyścią jest zmniejszenie kosztów utworzenia nowego podmiotu gospodarczego.